Витоша Бистрица и Добруджа записаха реми във Втора лига. Футболистите на Сашо Ангелов водеха

...

Витоша и Добруджа не се биха

Витоша Бистрица и Добруджа записаха реми във Втора лига. Футболистите на Сашо Ангелов водеха в резултата доникъде на второто полувреме, когато обаче Цветомир Вачев донесе точката за домакините.

Още във втората минута Денислав Ангелов от Добруджа можеше да открие резултата, само че ударът му мина около страничния дирек. В седмата минута обаче гостите поведоха. Стефан Митев прати топката в мрежата през куп от играчите - 1:0 за момчетата на Сашо Ангелов.

Малко по-късно ветеранът Емил Гъргоров пропусна дузпа. Бившият капитан на ЦСКА стреля мощно над вратата и не съумя да изравни. В 39-ата минута Джулио Чарлов от Витоша изчисти от голлинията, а малко по-късно “тигрите ” желаеха 11-метров углавен удар.

В началото на второто полувреме Бадема изведе Станислав Петров сам против вратаря на Добруджа, последва рухване в наказателното поле на атакуващия футболист, след което домакините желаеха още една дузпа, само че основният рефер Стоян Арсов не почете желанието им.

В 68-ата минута Цветомир Вачев изравни след безредие в пеналтерията на отбора от Добрич. Скоро по-късно вратарят на гостите избави изстрел на Станислав Петров от комфортна позиция. В добавеното време Митев можеше да донесе трите точки на тима на Сашо Ангелов с глава, само че би над вратата.